به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی کرمانشاه، فرامرز رحمتی زاده در حاشیه طرح ضدعفونی و گندزدایی پارک‌های سطح شهر کرمانشاه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این طرح با تاکید شهردار کرمانشاه و در جهت برنامه‌های شهرداری برای مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان در ۸۶۰ هکتار از فضای سبز شهری انجام می‌شود. وی با بیان اینکه […]

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی کرمانشاه، فرامرز رحمتی زاده در حاشیه طرح ضدعفونی و گندزدایی پارک‌های سطح شهر کرمانشاه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این طرح با تاکید شهردار کرمانشاه و در جهت برنامه‌های شهرداری برای مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان در ۸۶۰ هکتار از فضای سبز شهری انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه از زمان شیوع ویروس کرونا گندزدایی پارک‌ها توسط مناطق شهرداری و سازمان پارک‌ها صورت می‌گرفت، افزود: در این طرح و در قالب یک برنامه مدون و منظم تمام وسایل موجود از قبیل وسایل بازی کودکان، وسایل ورزشی در سطح پارک‌ها، اِلمان و مبلمان شهری گندزدایی و ضدعفونی می‌شود.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه ادامه داد: از آب “ژاول” برای گندزدایی سطوح استفاده می‌شود.

رحمتی زاده تصریح کرد: همزمان با گندزدایی فضای سبز شهری، شستشو و جرم زدایی وسایل بازی و ورزشی ۲۳۶ پارک شهر کرمانشاه نیز صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به بحث تعطیلی و ممنوعیت ورود افراد به پارک‌ها و فضای سبز شهری، گفت: اکثر پارک‌های کرمانشاه محصور نیست و عملاً کنترل و اعمال ممنوعیت ورود به آنها غیر ممکن است، بنابراین از شهروندان می‌خواهیم که کمتر در پارک‌ها و محل‌های پرخطر حضور پیدا کنند.