مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از لکه‌گیری و آسفالت ۷۶۱کیلومتر از راه‌های این استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه مهندس فریبرز کرمی اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون ۷۶۱کیلومتر لکه گیری، روکش آسفالت رگلاژی لایه نهایی و فوگسیل به […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از لکه‌گیری و آسفالت ۷۶۱کیلومتر از راه‌های این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه مهندس فریبرز کرمی اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون ۷۶۱کیلومتر لکه گیری، روکش آسفالت رگلاژی لایه نهایی و فوگسیل به صورت پیمانی و امانی در سطح راه‌های استان کرمانشاه انجام شده است.

وی افزود: همچنین تناژ آسفالت لکه گیری، آسفالت شانه، آسفالت رگلاژی و آسفالت لایه نهایی ۱۰۳ هزار و ۷۴۳تن بوده است.

کرمی همچنین از اجرای ۱۰۷کیلومتر اجرای فوگسیل در سطح راه‌های استان خبر داد و بیان داشت: ۱۲کیلومتر از راه های روستایی استان در قالب طرح ملی ابرار، روکش آسفالت شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه تصریح کرد: روکش آسفالت رگلاژی پیمانی۲۶کیلومتر ، لکه گیری آسفالت پیمانی ۳۶ کیلومتر، چاله پرکنی، لکه‌گیری و روکش آسفالت رگلاژی موضعه ای به صورت امانی ۵۳۹کیلومتر و کل تناژ آسفالت مصرفی (امانی و پیمانی) ۱۰۳۷۴۳ تن می باشد.

کرمی خاطرنشان کرد: افزایش قابل توجه هزینه‌ها، مانع قابل توجهی برای اجرای روکش آسفالت در سراسر استان کرمانشاه شده است. اما با وجود محدودیت‌ها، تلاش برای ارتقاءکیفیت محورهای مواصلاتی استان ادامه دارد.