یامقلب القلوب والابصار یامدبرالالیل والنهار یامحول الحول والاحوال، حول حالنا الی احسن الحال) 🌹ای دفتر حسن تو را فهرست، خط وخالها تفصیل ها پنهان شده در پرده اجمالها 🔹آغاز فصل بهار وفرارسیدن نوروز که باتحول طبیعت آغاز می‌شود ،جلوه ای ازجمال لایزال حق تعالی است. همان سان که طبیعت رخت کهنه ازتن می‌نهد و دوباره، […]

یامقلب القلوب والابصار یامدبرالالیل والنهار یامحول الحول والاحوال، حول حالنا الی احسن الحال)

🌹ای دفتر حسن تو را فهرست، خط وخالها
تفصیل ها پنهان شده در پرده اجمالها

🔹آغاز فصل بهار وفرارسیدن نوروز که باتحول طبیعت آغاز می‌شود ،جلوه ای ازجمال لایزال حق تعالی است. همان سان که طبیعت رخت کهنه ازتن می‌نهد و دوباره، جامه نو بر تن می‌پوشد ؛ فرصت مغتنمی است تا ما هم با الهام از طبیعت، دل وجان خو د را از زنگار کینه بزداییم وچون سحاب بهار، بی دریغ بر دوستان بباریم و شکوفاهی به بار آوریم.

🔸در این لحظات درود می‌فرستیم به روان پاک سردار آسمانی، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همه شهدای سلامت،و تمامی درگذشتگانی که به خاطر بیماری اخیر دیگر در میان ما نیستند.

🔹ضمن خدا قوت به تمامی کادر درمانی ایران عزیز اسلامی، عاجزانه و با کمال خلوص در آغازین لحظات سال نو دست به دعا بر می‌داریم و از خداوند منان می‌خواهیم که بر همه بیماران جامه عافیت بپوشاند.

🔸 و تشکر و قدر دانی ویژه داریم از همه بازاریان شریف و مومن و ولایی استان که در همه مشکلات و سختی هایی سال ۹۸دوشادوش همراه اتاق اصناف بودند و با حضور شان پناهگاه امن و مطمئنی برای مردم عزیز استان بودند.

🔹مجموعه اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی کرمانشاه در سالی که گذشت، با کوشش‌های شبانه‌روزی و در چهارچوب سیاست‌های کلی رونق تولید به حمد خداوند توانست که در راستای برنامه‌ها واهداف والای این مجموعه درجهت تحقق حمایت از تولید ملی و اشتغالزایی در استان کرمانشاه گام های بلند و موفقیت آمیزی بردارد .

🔸 درآغازین ساعت های حلول سال ۱۳۹۹هجری شمسی ضمن تبریک صمیمانه به مناسبت فرارسیدن سال جدید به همه همشهریان عزیز امید داریم که در پناه خداوند متعال ودر سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج الله تعالی فرجه الشریف) وراهنمایی مدبرانه رهبر فرزانه انقلاب وبه پشتوانه همشهریان عزیز وهمکاران صدیق در اتاق اصناف واتحادیه های صنفی کرمانشاه بتوانیم به اهداف وبرنامه های راهبردی این مجموعه در سال ۱۳۹۹جامه عمل پوشانده وهر روز شاهد بالندگی واقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تمام دنیا باشیم.انشالله!

✍ رضا سلیم ساسانی
خادم مردم در اتاق اصناف کرمانشاه