افزایش جابه‌جایی مسافر توسط ناوگان حمل‌ و نقل عمومی استان کرمانشاه در دو‌ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته

افزایش جابه‌جایی مسافر توسط ناوگان حمل‌ و نقل عمومی استان کرمانشاه در دو‌ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: طی ۲ماهه سال جاری ۵۰۹ هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی برون‌شهری استان کرمانشاه جابه‌جا شده‌اند که نسبت به سال گذشته ۶ درصد افزایش داشته است.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه سید شهرام کهریزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: طی ۲ماهه سال جاری ۵۰۹ هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای استان کرمانشاه در قالب ۵۸ هزار سفر جابه‌جا شده‌اند.

وی گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان اردیبهشت‌ماه بیش از ۵۰۹ هزار مسافر توسط ناوگان عمومی مسافر جابه‌جا شده‌اند که نسبت به سال گذشته با جابه‌جای بیش از ۴۷۹ هزار مسافر شاهد رشد ۶ درصدی تردد مسافر هستیم.

کهریزی افزود: ۱۴۱ هزار مسافر توسط ناوگان اتوبوسی استان کرمانشاه در قالب ۷ هزار و ۶۲۴ سفر جابه‌جا شده‌اند.

وی عنوان کرد: طی ۲ماهه سال جاری ۲۴۵ هزار مسافر توسط ناوگان مینی بوسی در قالب بیش از ۱۴ هزار سفر جابه‌جا شده‌اند که نسبت به سال گذشته ۲۴ درصد افزایش داشته و ۱۲۳ هزار مسافر نیز با استفاده از سواری سفرهای خود را انجام داده‌اند.

سید شهرام کهریزی در پایان افزود: مسافران می‌توانند هرگونه انتقاد و شکایت خود از پایانه‌های مسافربری و یا رانندگان حوزه حمل و نقل مسافر را از طریق سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها به این اداره کل اطلاع دهند تا در کمیسیون‌های مربوطه به تخلف شرکت‌ها و رانندگان رسیدگی شود.

  • منبع خبر : روابط‌عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه