پروژه کاهش تلفات شهر «گودین» از توابع شهرستان کنگاور، با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال و برق رسانی و احداث روشنایی معابر گلزار «شهدای گمنام» این شهر، با اعتبار یک میلیارد ریال به اتمام رسید. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، مهندس امیدعلی مرآتی مدیرعامل این شرکت، با بیان اینکه […]

پروژه کاهش تلفات شهر «گودین» از توابع شهرستان کنگاور، با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال و برق رسانی و احداث روشنایی معابر گلزار «شهدای گمنام» این شهر، با اعتبار یک میلیارد ریال به اتمام رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، مهندس امیدعلی مرآتی مدیرعامل این شرکت، با بیان اینکه در این پروژه ۱۱ کیلومتر شبکه فشار ضعیف هوائی تبدیل به شبکه سیمی خودنگهدار شده است، گفت: جهت پاسداشت یاد و خاطره شهدای گمنام در شهر گودین، شبکه برق روشنایی معابر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال احداث شد.

مهندس مرآتی با اشاره به اینکه ۱۷۲ اصله تیرهای چوبی فرسوده برق نیز با تیرهای بتنی تعویض شده است، اظهار داشت: جهت ایمنی بیشتر و رفاه حال شهروندان این منطقه، بیش از ۱۵۰ نقطه خطرناک رفع حریم شده است و ۵۰ دستگاه چراغ روشنایی معابر به همراه یک دستگاه ترانسفورماتور هوایی نیز نصب شده است.

مدیرعامل شرکت توززیع برق استان کرمانشاه، هدف از اجرای این پروژه را کاهش تلفات انرژی برق، اصلاح و بهینه سازی شبکه فرسوده، اصلاح ضعف ولتاژ، کاهش خاموشی‌ها‌، بالابردن قابلیت اطمینان شبکه و رساندن برق مطمئن و پایدار به مشترکین برق عنوان کرد.

وی درپایان از مهندس «امیرخانی» مدیر برق شهرستان کنگاور و پرسنل این اداره تقدیر و تشکر نمود.