رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سنقر و کلیایی از دستگیری ۸ نفر شکارچی و کشف و ضبط ۲ سر خرگوش و ادوات شکار و صید از آنان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست کرمانشاه، مهرداد شهبازی با اعلام این خبر گفت: در پی گشت و کنترل و پایش مناطق […]

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سنقر و کلیایی از دستگیری ۸ نفر شکارچی و کشف و ضبط ۲ سر خرگوش و ادوات شکار و صید از آنان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست کرمانشاه، مهرداد شهبازی با اعلام این خبر گفت: در پی گشت و کنترل و پایش مناطق تحت مدیریت شهرستان سنقر بصورت شبانه روزی، محیط بانان این اداره موفق به کشف و ضبط ۲ سر خرگوش، ۱۱ رشته تور دام زنده گیری کبک، یک قبضه سلاح دولول و دستگیری ۸ نفر متخلف شکار و صید شدند.
وی گفت: پس از تعیین میزان ضرر و زیان وارده به محیط زیست، پرونده تخلف برای این افراد تشکیل و جهت سیر سایر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست سنقر در پایان افزود: مأمورین یگان حفاظت این اداره بصورت شبانه روزی در حال پایش مناطق و زیستگاه های طبیعی شهرستان هستند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی افراد سودجو با آنان برخورد قانونی بعمل خواهد آمد.