سرپرست سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه بر آمادگی این سازمان جهت نقش‌آفرینی در توسعه استان تاکید کرد.

سرپرست سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه بر آمادگی این سازمان جهت نقش‌آفرینی در توسعه استان تاکید کرد.

به گزارش چویرنیوز به نقل از ایسنا دکتر مسلم حدیدی اظهار کرد: با توجه به نقشه جامع علمی کشور، جهاددانشگاهی استان کرمانشاه با نگرشی فرا سازمانی با ارائه خدمات تخصصی و تعامل سازنده با دانشگاه‌ها و مراکز علمی و فرهنگی، در راستای توسعه استان گام بر می‌دارد.

سرپرست سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه بر استفاده از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی در راستای توسعه پایدار استان تاکید و عنوان کرد: بر اساس اسناد بالادستی، در اساسنامه جهاددانشگاهی بر مسئولیت پیوند جامعه و صنعت، به حوزه فرهنگ و علم تاکید شده است.

عضو هیئت علمی جهاددانشگاهی افزود: بکارگیری ظرفیت‌های معنوی، مادی و سرمایه‌های انسانی جهاددانشگاهی به ویژه تقویت نقش آفرینی جدی اعضای این سازمان در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری و توسعه استان و گسترش فعالیت‌ها از جمله اهداف سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه در سال ۱۴۰۲ است.

وی گفت: سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه، علاوه بر تعامل سازنده با دانشگاه ها و مراکز علمی، نهادهای دولتی و خصوصی استان، نسبت به برنامه ریزی مناسب و فراهم کردن بستر لازم جهت حضور فعالان علمی، فرهنگی و فناوری در جهت انجام مأموریت‌های محوله و توسعه زیست بوم کارآفرینی استان گام بر می‌دارد.

حدیدی عضو هیات علمی جهاددانشگاهی و سرپرست سازمان جهاددانشگاهی و دارای تخصص سنجش از دور و سامانه اطلاعات جغرافیایی می‌باشد.

وی پیش از این نیز به عنوان معاون پژوهش و فناوری سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه فعالیت داشته و قائم مقامی موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه را در کارنامه خود دارد.

حدیدی همچنین مدیر پژوهشی برتر جهاد دانشگاهی، جهادگر نمونه جهاددانشگاهی، پژوهشگر برتر کشور و پژوهشگر برتر استانی طی هشت دوره بوده است.

  • منبع خبر : ایسنا