با توجه به استعداد ها و ظرفیتی که در ورزش استان وجود دارد باید جایگاه ورزش کرمانشاه به مرتبه ای برسد که کرمانشاهیان به آن افتخار کنند.

با توجه به استعداد ها و ظرفیتی که در ورزش استان وجود دارد باید جایگاه ورزش کرمانشاه به مرتبه ای برسد که کرمانشاهیان به آن افتخار کنند.
به گزارش سرویس ورزشی چویرنیوز منوچهر حاتمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در مراسم استقبال از امیر محمد فتاح پور ورزشکار کرمانشاهی عضو تیم ملی قایقرانی با اشاره به استعدادهای ورزشی کرمانشاه اظهار داشت: برای موفقیت ورزش قهرمانی و کسب مدال از هیات های ورزشی دارای برنامه حمایت خواهیم کرد.

حاتمی افزود: به همین منظور از ابتدای سال در تخصیص ها هیات های قهرمانی را به صورت ویژه دیده ایم.
وی ادامه داد: در این راستا و برای اولین بار طی سالیان اخیرمبلغی را به عنوان پایه و به صورت یکسان در اختیار همه ی هیات ها قرار دادیم. در مرحله ی بعد برای هیات هایی که برای کسب مقام های کشوری و بین المللی برنامه ارائه نمایند بودجه ی مجزایی در نظر گرفته شده و آن دسته از هیات هایی که در مسابقات آسیایی هانگژو دارای ورزشکار باشند به صورت ویژه دیده می شوند و بابت هر قهرمان مبلغی مجزا که صرفا بابت آن ورزشکار هزینه می شود اختصاص می یابد.
حاتمی گفت: با این تفکر و رویکر انتظار داریم که ورزش قهرمانی استان دچار تحول و پیشرفت شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان در ادامه ضمن قدردانی از تلاش های امیرمحمد فتاح پور کسب مدال برنز آسیایی را به این ورزشکار رشته قایقرانی تبریک گفت.

وی در پاسخ به مطالبه هیات قایقرانی استان که خواهان توجه بیشتر به این رشته ی ورزشی و اختصاص مکان تمرینی بودند، اظهار نمود: روند عایق بندی و آبگیری استخر ورزشگاه ۱۵ خرداد را پیگیری خواهیم کرد تا در کنار استفاده از ظرفیت سدهای استان امکان تمرین و برگزاری اردوهای آمادگی برای ورزشکاران قایقرانی فراهم شود.
حاتمی اظهار امیدواری کرد که با رایزنی با فدراسیون قایقرانی امکان حضور محمد صدیق حشمتیان به عنوان مربی در کنارامیرمحمد فتاح پور در مسابقات آسیایی فراهم گردد.
گفتنی است که امیرمحمد فتاح پور در مسابقات آب های خروشان قهرمانی آسیا موفق به حضور در فینال وکسب مدال برنز مسابقات کاپ آسیا شد.

  • منبع خبر : چویرنیوز