از ابتدای آغاز طرح نوروزی ۹۴ هزار و ۱۳۴ مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر استان کرمانشاه جابجا شده است.

از ابتدای آغاز طرح نوروزی ۹۴ هزار و ۱۳۴ مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر استان کرمانشاه جابجا شده است.

به گزارش چویر نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه سید شهرام کهریزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اظهار داشت: از ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا ۴ فروردین ۱۴۰۳ در طرح نوروزی این اداره کل ۹۴ هزار و ۱۳۴ مسافر توسط ناوگان حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه جابجا شده است.

وی عنوان کرد: از ابتدای طرح نوروزی ۳۰ هزار و ۹۱۵ مسافر وارد استان کرمانشاه شده اند، که سهم ناوگان اتوبوسی ۲۳ هزار ۹۹ مسافر، مینی بوس، سواری و دربستی ۷ هزار و ۸۱۶ مسافر است.

کهریزی درباره تعداد مسافر خارج شده از استان کرمانشاه اظهار داشت: ۲۹ هزار و ۴۱۱ مسافر از استان خارج شده اند که ناوگان اتوبوسی ۱۵ هزار مسافر، سواری و مینی بوس ۱۲ هزار و ۵۸۶ مسافر، دربستی ۱ هزار و ۷۸۶ مسافر و بین المللی ۳۹ مسافر است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه درباره مسافر جابجا شده داخل استان گفت: ۳۳ هزار و ۸۰۳ مسافر توسط ناوگان عمومی حمل و نقل مسافر جابجا شده است.

سید شهرام کهریزی در پایان افزود: سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه ها بصورت تلفنی، اپلیکشن، سایت مرکز مدیریت راه ها و میز خدمت این اداره کل در پایانه های مسافربری برای دریافت پیشنهادات و انتقادات مسافران نوروزی فعال است.

  • منبع خبر : روابط عمومی اداره کل راهداری استان کرمانشاه