به مناسبت هفته تربیت بدنی جشنواره دانشجویی گلف با حضور حدود ۱۵۰ شرکت کننده طی دو روز برگزار شد.

به مناسبت هفته تربیت بدنی جشنواره دانشجویی گلف با حضور حدود ۱۵۰ شرکت کننده طی دو روز برگزار شد.
به گزارش چویرنیوز: الهام اکبری عضو هیات رئیسه فدراسیون گلف و رئیس هیات گلف استان کرمانشاه در حاشیه برگزاری این جشنواره با اشاره به اهمیت برگزاری این رویداد ورزشی، اظهارکرد: یکی از اهداف اصلی برگزاری جشنواره دانشجویی گلف، آشنایی دانشجویان علاقمند کرمانشاهی با این رشته جذاب ورزشی است.

وی افزود: در این جشنواره، آموزش چهار رشته گلف، مینی گلف، وودبال و بهکاپ را به شرکت کنندگان داشتیم.
رئیس هیات گلف استان کرمانشاه با بیان اینکه دانشجویان رشته های مختلف این دانشگاه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و به ویژه دانشجویان برق، شیمی، عمران، مکانیک و It به همراه اساتید خود استقبال خوبی از این جشنواره داشتند، گفت: حدود ۱۵۰ نفر در جشنواره دانشجویی گلف در محل زمین چمن دانشگاه شرکت کردند.
اکبری افزایش قدرت تمرکز، ارتقاء روحیه و نشاط اجتماعی دانشجویان در کنار اساتید و پیوند ورزش و مطالعه در میان قشر دانشجو را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.
وی در ادامه به رویکردهای هیات گلف استان در بُعد همگانی و بُعد قهرمانی این رشته اشاره کرد و گفت: در بُعد همگانی در تلاشیم تا بتوانیم علاقمندان بیشتری را با این رشته آشنا کنیم و در این راه تجهیزات و آموزش های تئوری و عملی را هم به آنها ارائه می دهیم.
عضو هیات رئیسه فدراسیون در خاتمه از همکاری و حمایت های دکتر علیرضا دودمان تیپی رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه، دکتر مجید محدثی معاونت اداری و مالی، دکتر بابک عاقل معاونت دانشجویی و فرهنگی، حسین پار مدیر تربیت بدنی، مصطفی زنگنه کارشناس تربیت بدنی، نسرین محمدی مجری برگزاری جشنواره دانشجویی و فریبا جعفری، نرگس نوری، سعید باتمانی و فردین رضایی مربیان این دوره آموزشی تقدیر و تشکر کرد.

  • منبع خبر : چویرنیوز