ابراهیم رئیسی رئیس جمهور که برای افتتاح یک سد به استان آذربایجان غربی سفر کرده بود بر اثر سقوط بالگرد درگذشت. به گزارش چویر نیوز و به نقل از منابع رسمی روز یک شنبه سی اردیبهشت ماه بالگرد حامل ابراهیم رئیسی حین بازگشت از افتتاح بزرگترین سد شمال غرب کشور دچار سانحه شد و سقوط […]

ابراهیم رئیسی رئیس جمهور که برای افتتاح یک سد به استان آذربایجان غربی سفر کرده بود بر اثر سقوط بالگرد درگذشت.
به گزارش چویر نیوز و به نقل از منابع رسمی روز یک شنبه سی اردیبهشت ماه بالگرد حامل ابراهیم رئیسی حین بازگشت از افتتاح بزرگترین سد شمال غرب کشور دچار سانحه شد و سقوط کرد.
بلافاصله پس از این حادثه نیروهای امداری و نظامی وارد منطقه شده و به جستجو برای یافتن حادثه دیدگان پرداختند اما به دلیل صعب العبور بودن منطقه و نا مساعد بودن آب و هوا این جستجوها تا بامداد امروز ادامه یافت.
بنا به این گزارش صبح امروز پس از شناسایی محل سقوط بالگرد توسط نیروهای امدادی هلال احمر متاسفانه اعلام شد که تمامی سرنشینان بالگرد به شهادت رسیده اند.
بدین ترتیب ابراهیم رئیسی هشتمین رئیس جمهور ایران پس از انقلاب و هیات همراه در راه انجام وظیفه و خدمت به مردم به شهادت رسیدند.

گفتنی است در این سانحه علاوه بر رئیس جمهور، امیر عبدالهیان وزیر خارجه، سید محمد علی آل هاشم امام جمعه تبریز، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، سردار سید مهدی موسوی بعلاوه خدمه پرواز به درجه شهادت نائل آمدند.
گروه رسانه ای چویر نیوز این حادثه تلخ را به ملت ایران تسلیت عرض می نماد.

  • منبع خبر : چویر نیوز