مردم شریف شهر و روستاهای کرمانشاه: در پایان بیش از هشت سال کار سخت و پُر فراز و نشیب که دلگرمی و امید آن در کنار مردم عزیز بود اکنون برادر عزیز دیگری سنگر خدمت در فرمانداری را تحویل می گیرد.

مردم شریف شهر و روستاهای کرمانشاه:

در پایان بیش از هشت سال کار سخت و پُر فراز و نشیب که دلگرمی و امید آن در کنار مردم عزیز بود اکنون برادر عزیز دیگری سنگر خدمت در فرمانداری را تحویل می گیرد.
ابتدا بگویم این پیام وداع با شما که پاکی دلهای تان، قدرشناسی تان، مهربانی تان، صبوری تان، همراهی و گذشت تان را با همه وجودم حس کرده ام، نیست.
هشت سالی که پُر از دشواری ها، سختی های اقتصادی و کمبودهای ناشی از ظلم مستکبران و به عبارتی جنگ اقتصادی بوده و هست. چون بی گمان بزرگی روح شما بر لوح دل من تا همیشه نقشی ماندگار بر جای گذاشته است نقشی که قدردان و حافظ آن خواهم ماند. هشت سال این فرزند کوچکتان شاهد صبوری شما در مقابل ظلم ابرقدرت های ظالم و سختی و دشواری های اقتصادی بود. اما با همدلی، همراهی و اعتماد شما بود که در این شرایط خدمت مخلصانه و تلاش برای آبادانی شهر و روستاهای عزیزمان متوقف نشد و به حول و قوه الهی متوقف نخواهد شد.
من به عنوان خدمتگزار و شما به عنوان دلدادگان این سرزمین الهی بر سر عهدمان که با آرمان های امام عظیم الشان و رهبر فرزانه انقلاب بستیم ایستاده ایم و خواهیم ایستاد. هیچ منتی بر کسی ندارم و همچون گذشته به عنوان فرزند این آب و خاک دست بر سینه نهاده و به تلاش مجاهدانه همه عاشقان اعتلای این کشور این استان این شهر و دیار و خصوصا به مجاهدت شما برای کسب روزی حلال خانواده هایتان تعظیم می کنم.

می دانم شایستگی تان بیش از این بود و امیدم به عفو کوتاهی ها به خاطر نگاه بلندتان به آینده پُر از امید است اما خدا را گواه و ناظر می بینم که به دور از حاشیه سازی و فرصت سوزی و ترجیح مصالح عموم و مردم عزیز بر مصالح فردی و خانوادگی با همه وجودم برای کاستن حتی اگر شده ذره ای از مشکلات شما عزیزان جنگیدم و سعی کردم تا شان شما را حفظ کنم.
حضور گرم و پُر شور و ابراز احساسات شما مردم عزیز و بزرگوار در مراسم تودیع اینجانب حاکی از مهر و محبت شما عزیزان و قدرشناسی از خدمتگزاری صادقانه بودکه خاطره آن در دلها جاودانه خواهد ماند.
هر لحظه خداوند را شکر می گویم که در نظام ما مسئولین موظفند خدمتگزار مردم باشند و خواهش می کنم کوتاهی های من را به بزرگی خودتان ببخشید. خدا را شاکرم که نعمت خدمتگزاری به کرمانشاهیان را به من عطا بخشید و در این مسیر قدردان هدایت نماینده نجیب و محبوب ولی فقیه در استان حضرت آیت اله علما و کمک و همدلی استانداران محترم سابق و نیز استاندار عزیز کنونی، معاونین محترم سابق و کنونی استاندار، نمایندگان محترم سابق و کنونی خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، عزیزان دستگاه قضایی، فرماندهان گرانقدر نظامی و انتظامی، سربازان گمنام امام زمان(عج)، مجموعه مدیران استان، شهرستان و بخش ها، اعضای عزیز و شایسته شوراهای اسلامی استان، شهرستان، شهر، بخش و روستا، دهیاران صبور و تلاشگر روستاها هستم.
و همچنین از همکاران عزیزم در فرمانداری کرمانشاه معاونین گرانقدر سابق و کنونی، بخشداران سابق و کنونی و تک تک همکارانم بخاطر همراهی شبانه روزیشان تقدیر و تشکر می کنم. در پایان به روح امام عظیم و شهدای گرانقدر خصوصا سید شهدای مقاومت اسطوره ی ماندگارمان حاج قاسم عزیز درود می فرستم و برای رهبر حکیم انقلاب و دولت خدمتگزار آرزوی عزت و توفیق بیش از پیش دارم.
همانا خداوند به اعمال بندگان خود کاملا بصیر و آگاه است.
فضل اله رنجبر
تیرماه ۱۴۰۱

  • منبع خبر : چویرنیوز