فرمانده انتظامی استان از کشف 20 میلیارد ریال لوازم آشپزخانه قاچاق خبر داد ،سردار علی اکبر جاویدان گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان در راستای حمایت از تولید ملی و مبارزه با قاچاق کالا با انجام کار اطلاعاتی مطلع شدند که افراد قاچاقچی با یک دستگاه تریلی در حال انتقال مقادیر زیادی لوازم آشپزخانه از […]

فرمانده انتظامی استان از کشف 20 میلیارد ریال لوازم آشپزخانه قاچاق خبر داد
،سردار علی اکبر جاویدان گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان در راستای حمایت از تولید ملی و مبارزه با قاچاق کالا با انجام کار اطلاعاتی مطلع شدند که افراد قاچاقچی با یک دستگاه تریلی در حال انتقال مقادیر زیادی لوازم آشپزخانه از استان های جنوبی به داخل کشور هستند.
این مقام ارشد انتظامی استان بیان داشت: ماموران با تحت نظر قرار دادن قاچاقچیان، زمانی که تریلی حامل قاچاق وارد حوزه استان لرستان شد به منظور جلوگیری از فرار قاچاقچیان با هماهنگی انتظامی استان لرستان، تریلی را در محور مواصلاتی خرم آباد- زال متوقف کردند.
سردار جاویدان اظهار داشت : مأموران در بازرسی از خودرو توقیفی 2 هزار و 750 عدد لوازم آشپزخانه ،429 تخته پتو ، 847 ثوب روتختی و 570 ثوب حوله قاچاق کشف ودر این رابطه یک نفر را دستگیر کردند .
فرمانده انتظامی لرستان در پایان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه را 20 میلیارد برآورد و یک نفر در این رابطه دستگیر و به مراجع ذی صلاح معرفی شد.
خبرنگار: فاطمه خورشیدی نیا

  • منبع خبر : پرتال انتظامی استان کرمانشاه