فرمانده انتظامی استان گفت: برخورد با محتکران و گرانفروشان اولویت کار پلیس در سال جدید و تا زمان کنترل و مهار کامل بیماری کرونا خواهد بود. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار “علی اکبر جاویدان” پنجشنبه در جلسه قرارگاه بهداشت و درمان امام رضا(ع) ستاد انتظامی استان که در سالن جلسات دفتر فرماندهی برگزار […]

فرمانده انتظامی استان گفت: برخورد با محتکران و گرانفروشان اولویت کار پلیس در سال جدید و تا زمان کنترل و مهار کامل بیماری کرونا خواهد بود.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار “علی اکبر جاویدان” پنجشنبه در جلسه قرارگاه بهداشت و درمان امام رضا(ع) ستاد انتظامی استان که در سالن جلسات دفتر فرماندهی برگزار شد، اظهار داشت: تلاش برای کاهش شیوع کرونا و مهار کامل آن در حال حاضر اولویت کاری همه دستگاه و نیروهای مسلح به شمار می رود.
وی ادامه داد: در حال حاضر همه تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا به منزله قانون است که باید رعایت و اجرایی شود و پلیس نیز بر حسب وظایفی که برعهده دارد آماده اجرای آنهاست.
سردار جاویدان گفت: انتظامی استان کرمانشاه از همان ابتدای ورود بیماری کرونا به این دیار وارد میدان شده و علاوه بر دستگیری تعداد زیادی افراد محتکر و گرانفروش و کشف اقلام بهداشتی و ضدعفونی مورد نیاز مردم، نسبت به گندزدایی معابر شهری نیز اقدام کرد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش ارتقاء تامین امنیت جامعه را از دیگر اولویت های پلیس برشمرد و گفت: این موضوع همواره مد نظر کارکنان انتظامی بوده و برای تحقق آن تمام تلاش خود را به کار گرفته اند.
وی یادآوری کرد: نیروی انتظامی مقتدرانه از امنیت شهر و جامعه در برابر همه تهدیدات داخلی و خارجی ایستادگی کرده و اجازه عرض اندام و خودنمایی نمی دهد.
سردار جاویدان در پایان گفت: سیاست مقابله مقتدرانه با مجرمان امسال نیز در استان کرمانشاه اجرایی خواهد شد و به طور یقین آنها شرایط امنی در این دیار نخواهند داشت.
خبرنگار: فاطمه خورشیدی نیا